Jediný v okolí


Euforia club je striptízový klub v centre Žiliny, v kraji je jediný svojho druhu. Zvodné pohyby tanečníc, príjemná atmosféra, kvalitné drinky, ktoré Vám prinesú príjemné čašníčky - to všetko umocňuje celkový zážitok z Vašej návštevy.
Striptíz je umenie, za ktorým sa skrývajú mesiace až roky prípravy a zbierania skúseností. Jeho vnímanie je vo veľkej miere ovplyvnené našou fantáziou, keďže je to len jemné pošteklenie našich skrytých predstáv a túžob. V ponuke máme rôzne typy striptízových vystúpení, aby sme čo najviac ulahodili Vášmu oku a to buď priamo pri stole alebo v privátnom salóniku (Strip table dance, Separe strip show, Separe lesbo show, Separe vibrator show, Separe sado maso show, Dollars tips (dolárovky za nohavičky - 1 $ = 1 €)

Kontaktujte nás : +421 903 973 556

Ponúkame Vám tiež možnosť objednať si dámsky striptíz, pánsky striptíz, obsluhu hore bez, lesbo show a iné vystúpenia vo vašich priestoroch. Spestrite si rozlúčku so slobodou, firemný večierok alebo rodinnú oslavu. Neváhajte nás kontaktovať e-mailom na info@euforiaclub.sk alebo telefonicky na 0905 397 893. Našu kompletnú ponuku si môžete pozrieť na webe

Sledujte nás na Facebooku

Fotogaléria

V našom klube radi privítame nielen pánov, ale aj dámy. Naše priestory sú obzvlášť vhodné na rozlúčky so slobodou, narodeninové párty, firemné akcie a iné podujatia a oslavy. Kapacita hlavnej miestnosti podniku je okolo 35 miest, disponujeme aj miestnosťou na organizáciu súkromných akcií s kapacitou približne 18 miest. Ponúkame tiež vystúpenie v privátnom salóniku pre 3 ľudí.

  Otváracie hodiny

Pondelok

Utorok

21:00 do 03:00

Streda

21:00 do 03:00

Štvrtok

21:00 do 03:00

Piatok

21:00 do 03:00

Sobota

21:00 do 03:00

Nedeľa

parallax background

Ponúkame zaujímavú prácu

Adresa